Співбесіда з проектним менеджером на різних етапах карєри

Намагайтеся просто підготуватися до таких питань. Їх не так багато, і будь-який досвідчений рекрутер, мені здається, ставить завжди 10–15 схожих запитань. Я люблю ставити питання і сам позитивно дивлюся на людей, які під час співбесіди ставлять багато запитань.

співбесіда Project Manager

Він запросить іншого, і все, а якщо лає або кричить – значить, перевіряє. Для успішного проходження співбесіди необхідно мати задатки продавця. Їх найпростіше визначити за допомогою мого тесту. Питання про стиль лідерства допомагають побачити, чи підходять управлінські методи кандидата компанії.

На закінчення

Поки я навчалася на магістратурі, то працювала, але у сфері SMM-маркетингу. Технічний експерт може об’єктивно оцінити кандидата та його скіли, котрим неможливо дати оцінку, спираючись лише на резюме та портфоліо. Сам же претендент отримує можливість оцінити власні сильні та слабкі сторони, а вакансія Middle Project Manager також краще зрозуміти, в якому напрямку слід покращити скіли. Senior PM — це фахівець, який може спланувати проєкт із «нуля», знає, як діяти в жорстких обмеженнях за термінами, бюджетом, скоупом. Проходячи співбесіду на цю позицію, покажіть, що у вас є план, як вирішувати складні ситуації.

Адже саме він відповідальний за кінцевий результат. Першочергово потрібно дізнатись про причину затримок. Можливо співробітник невмотивований, має вигорання чи особисті проблеми (за необхідності проджект-менеджер з’ясовує всі можливі варіанти). В такому випадку обговорюється фінансовий бонус чи пропозиція відпустки після закриття термінових завдань. Тому, якщо у вас є гроші для того, щоб замовити групове співбесіду, то замовте у нас.

Конкуренция на рынке

Але, при цьому, це не заважає пройти тестове завдання. Отже, ви визначили компанії, в яких хочете працювати, написали класне резюме, де відобразили лише релевантну для роботодавця інформацію і бінго! Залишається дізнатися, як же пройти всі кола співбесід, складаючи на роботодавця виключно позитивне враження. Цим питанням інтерв’юер переіряє хід ваших думок. Тут слід описати перші важливі кроки PM-а для забезпечення успіху проєкту. Ставку радимо робити на першочергове визначення цілей проєкту, а потім вже складання плану, як їх досягти.

Буває так, що клієнт безперервно генерує зміни й команда витрачає час на їхню обробку замість розробки. Пропонуючи таку ситуацію, наймач хоче почути, з якими аргументами ви підете до клієнта, що йому запропонуєте або які дані зберете. Плюсом буде, якщо відповідаючи на цей блок питань, ви скажете, що хочете узгодити структуру і формат звіту з клієнтом.

І нарешті, виберіть максимальний зручний для вас час із запропонованих рекрутером. Не спізнюйтеся на співбесіду і постарайтеся зробити так, щоб під час інтерв’ю вас нічого не відволікало і ви були максимально сконцентровані на ньому. Можливо, у вас є щось сильне, що при цьому не є вашим профільним завданням, але ви можете з цим допомогти. Можливо, ви добре займаєтеся рекрутингом людей, а може, класно розповідаєте лекції або ведете блог.

Где искать вакансии и как получить первую работу

Почніть свою відповідь з того, що при веденні проєкту ви постійно взаємодієте з клієнтами, щоб вони розуміли всю «внутрішню кухню». У випадку неможливості внесення змін, ви докладете максимум зусиль для переконання клієнта, що проєкт відповідає узгодженому обсягу. Одне з топових питань на співбесідах, яке дратує багатьох кандидатів. Однак, задають його, щоб краще зрозуміти чи реалістичні ваші очікування по відношенню до роботи, на яку претендуєте, а також, наскільки співпадають ваші цілі з корпоративною філософією компанії. Оптимально обговорювати не особисті мрії на кшталт «Стати PMO чи віце-президентом», а поміркувати про свій внесок в компанію, який дозволив би досягти підвищення. Мало хто з претендентів просить співрозмовника представитися і розповісти, чим він займається в компанії і які проблеми вирішує.

  • А заразом розповімо, яких проджект-менеджерів сьогодні найчастіше шукають компанії і як грамотно подати свої сильні сторони.
  • При особистій співбесіді рекрутер дивиться на те, як людина вміє вести бесіду, вирішувати складні ситуації з клієнтом, слухати співрозмовника.
  • Менеджер з продажу – єдина спеціальність у світі, де професійні навички на 80% відповідають навичкам продажу себе.
  • Добре, якщо беруть інтерв’ю зможе не просто відповісти на питання, а й навести приклади з минулого місця роботи і розповісти, що його мотивувало там.
  • Вам, швидше за все, потрібно зрозуміти, як працюють бази даних, що таке SQL, як ним користуватися.
  • Для успішного проходження співбесіди на посаду менеджера з продажу, претендент повинен чітко уявляти собі, якими якостями треба володіти і як їх піднести керівнику.
  • Будьте готові, що в процесі інтерв’ю вам запропонують написати фрагмент коду, котрий повинен вирішувати певне завдання.

Отже, мені трапився дуже класний delivery manager, ми поспілкувалися (листувалися просто в месенджері), і він запросив мене на технічну співбесіду, яку проводила окрема людина, не з департаменту. Інтерв’ю виявилося складним, але, мабуть, я його пройшла, адже мені зробили офер — $2800. Під час навчання в мене був студентський проєкт, пов’язаний з менеджментом; з ним я навіть брала участь у міжнародних конкурсах. Тому загалом я вже тоді знала, що працюватиму в менеджменті. Знала й те, що це буде IT — у нас були проєкти на цю тему зокрема, і вони мені дуже сподобалися.

українських ІТ-компаній готові наймати джунів та світчерів

У своїй відповіді кандидат повинен продемонструвати підготовленість і розповісти про ті речі, які покажуть його відповідність посаді. Якщо кандидат не може відповісти складно або починає скаржитися на попереднє місце роботи, швидше за все, він вам не підійде. Після того, як роботодавець почув від вас все, що він хотів, ви маєте право поставити йому зустрічні питання.

співбесіда Project Manager

Привіт, мене звати Олександр Крючков, і значну частину кар’єри я займаюсь менеджментом проєктів і програм. Зараз працюю Presale Director в Avenga, веду курс Supreme PM для досвідчених РМ-ів. Заробітна плата проджект менеджера залежить від досвіду роботи, обсягу, складності та бюджету проектів. Для багатьох особливо важливим є вміння людини ефективно працювати віддалено і при необхідності швидко перебудовувати робочий процес цілої команди. Тому що в умовах війни здатність адаптуватися та концентруватися на завданнях – це критично важливо. Тепер треба правильно скласти графік виконання проєкту та визначити його вартість.

Безумовно, матриця компетенцій та очікування для синьйора значно відрізняється від очікувань для PM-початківця. І тепер найсмішніше — найкраще недосвідченість проджект менеджера ілюструє відповідь, яку він дає без уточнення деталей. Можемо проговорити це усно, письмово, але, бажано, розпитати роботодавця про всі деталі, які він, швидше за все, від вас приховав. Це реальне тестове на позицію PM, яке у мене було.

То як справити хороше перше враження на співбесіді?

Наприклад, у вас пройшла половина проєкту, виконали 40% робіт. Деякі менеджери кажуть, що визначають прогрес проєкту з контрольних точок. Це хороший спосіб, але якщо контрольні https://wizardsdev.com/ точки не гранулярно розташовані на таймлайні, відставання по строках можна побачити занадто пізно. Вам потрібно показати, як ви збудуєте процес регулярного виміру прогресу.

Leave a Comment

Your email address will not be published.